Elektronikus ügyintézés - nyitólap

Rólunk

Pedagógiai munkánk alapja a humánum, az önmagunkkal és környezetünkkel szembeni igényesség, a kreativitás
és a nyitottság.

Szemléletünkben és tevékenységi rendszereinkben a gyermekközpontúság
a meghatározó. A tanulók képességeinek megfelelő legjobb eredmény elérésére, az egyéni bánásmód fejlesztésére törekszünk.

Az iskolából kikerülő tanulók szociálisan fejlett, edzett, egészséges, jó kommunikációs készséggel rendelkező fiatalok legyenek.

Szeretnénk megőrizni iskolánk kulturált környezetét és jól felszereltségét.

Archívum

Sporteredmények

ATLÉTIKA CSAPATBAJNOKSÁG
2022.04.27.-05.02.
Salgótarján

 

  1. korcsoport lány öttusa csapatverseny
1. hely Balogh Titanilla 397 pont (19. hely) 2683 pont
  Bedő Anna 514 pont (8. hely)  
  Boros Anaisz 523 pont (6. hely)  
  Kiss Emma 508 pont (10. hely)  
  Madjász Lara 539 pont (4. hely)  
  Petreczky Zsófia 599 pont (1. hely)  

 

  1. korcsoport lány egyéni összetett öttusa verseny
    1. hely         Petreczky Zsófia          599 pont

 

  1. korcsoport fiú öttusa csapatverseny
2. hely Adorján Csaba 556 pont (14. hely) 3000 pont
  Atinsi Lauric 558 pont (13. hely)  
  Gedeon András 532 pont (16. hely)  
  Soós Róbert 617 pont (10. hely)  
  Tőkés Benett 643 pont (5. hely)  
  Vörös Tibor 626 pont (8. hely)  

 

  1. korcsoport fiú öttusa csapatverseny
1. hely Bakonyi Bálint 489 pont (7. hely) 2493 pont
  Csépe Zalán 456 pont (11. hely)  
  Kelemen Zalán 632 pont (1. hely)  
  Lénárt Zsombor 418 pont (17. hely)  
  Papp Szabolcs 498 pont (4. hely)  
  Toldi Máté 413 pont (20. hely)  

 

  1. korcsoport fiú egyéni összetett öttusa verseny
1. hely Kelemen Zalán 632 pont
4. hely Papp Szabolcs 498 pont

 

  1. korcsoport lány egyéni összetett öttusa verseny
6. hely Kelemen Nóra 527 pont
8. hely Bognár Hanna 489 pont
 
 

Kelemen Zalán 3.kcs. egyéni összetett öttusa

 

4×100 m fiú váltó

4×100 m lány váltó

öttusa lány csapat

öttusa fiú csapat

 

3. korcsoportos öttusa fiú csapat

 

ATLÉTIKA EGYÉNI BAJNOKSÁG
MEGYEI DÖNTŐ
SALGÓTARJÁN 2022.04.21 

100 méteres síkfutás 1. hely Petreczky Zsófia 14.19 mp

 

300 méteres síkfutás 1. hely Boros Anaisz 51.23 mp
  3. hely Hárskúti Zsófia 54.53 mp

 

4 x 100 m váltófutás 1. hely Petreczky Zsófia 1:01.65 mp
    Hárskúti Zsófia  
    Madjász Lara  
    Boros Anaisz  

 

4 x 100 m váltófutás 3. hely Tőkés Benett 57.67 mp
    Soós Róbert  
    Adorján Csaba  
    Atinsi Lauric B  

 

Magasugrás 2. hely Hárskúti Zsófia 1.25 m
  3. hely Boros Anaisz 1.20 m

 

Távolugrás 1. hely Petreczky Zsófia 4.04 m

 

Súlylökés 2. hely Madjász Lara 8.64 m

 

Súlylökés 3. hely Atinsi Lauric B 8.90 m

 

Kislabdadobás 3. hely Madjász Lara 43.80 m

 

Kislabdadobás 4. hely Adorján Csaba 53.50 m

Hárskuti Zsófia

Madjász Lara

Petreczky Zsófia

Atinsi Lauric

Boros Anaisz